Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób do zakładu produkcyjnego transmission systems na następujące stanowisko:

Wymagania

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • tworzenie planów produkcji oraz monitorowanie ich wykonania
  • analiza zamówień klienta oraz możliwości ich realizacji w oparciu o dostępne zasoby
  • zarządzanie poziomem zapasów
  • bieżący kontakt z klientem
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji strategii przedsiębiorstwa
  • czynna praca przy doskonaleniu procesów logistycznych firmy

Wymagania i umiejętności:

  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, logistyka)
  • znajomość systemów klasy ERP/ MRP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska SAP oraz języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i rzetelność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis