Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie długo i krótkoterminowych planów produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów, politykę utrzymywania stanów magazynowych, dostępne moce produkcyjne oraz aktualną sytuację materiałową,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń i optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • Tworzenie wymaganych raportów i analiz,
  • Dokonywanie zmian w obszarze planowania mające na celu jego doskonalenie, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Przewidywanie zagrożeń w realizacji planów produkcyjnych i inicjowanie działań prewencyjnych,
  • Nadzór nad wybranymi wskaźnikami KPI.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub pokrewnym,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki, organizacji produkcji,
  • Wiedza teoretyczna z zakresu harmonogramowania produkcji,
  • Biegła obsługa programu MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl