PLANISTA PRODUKCJI

Reuss - Seifert

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Reuss-Seifert jest firmą z kapitałem niemieckim, liderem w dziedzinie produkcji akcesoriów budowlanych z ponad 100 letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.

Główna siedziba znajduje się obecnie w Niemczech, a nowy zakład produkcyjny powstanie w 2017 roku w Nowej Soli. Firma zatrudni około 250 pracowników do produkcji tworzyw sztucznych z plastiku, metalu, betonu i innych akcesoriów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako planista produkcji przetwórstwa / zamówień.
  • Doświadczenie w zawodzie technicznym lub administracyjnym.
  • Doskonała znajomość zasad planowania produkcji.
  • Doświadczenie w MRP (Manufacturing Resource Planning).
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemów ERP.
  • Dobra znajomość matematyki i statystyki.
  • Umiejętności organizacyjne i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Nastawienie ukierunkowane na wyniki.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego.

Główne zadania:

  • Koordynacja procesu produkcyjnego.
  • Ustalanie priorytetów działań, w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i zminimalizowania opóźnienia.
  • Planowanie utrzymania ruchu i rozwijanie alternatywnych scenariuszy poprzez minimalizowanie nieplanowanych przestojów w porozumieniu z działem utrzymania i nadzorem produkcji.
  • Szacowanie potrzebnych: siły roboczej, sprzętu i surowców niezbędnych do pokrycia zapotrzebowania produkcyjnego
  • Monitorowanie terminowej realizacji zamówień produkcji.
  • Minimalizowanie zakłóceń.
  • Uzyskiwanie informacji wyjściowych (liczba wyrobów gotowych, odsetek wadliwych itd.).
  • Przygotowywanie raportów o stanie i wydajności.
  • Przechowywanie dokumentów organizacyjnych.
  • Sporządzanie sprawozdań dla wyższej kadry zarządzającej.
  • Identyfikacja problemów w zakresie efektywności i sugerowanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach indywidualnej ścieżki kariery.
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca BPO / outsourcing