Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Stanowimy część Grupy Saint-Gobain.

Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o., Zakład Abrasives, to największy w Polsce i jeden z największych na świecie producentów materiałów ściernych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach.

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku?

  • Przygotowaniem planów produkcyjnych i dbałością o ich realizację na czas i w pełni
  • Wystawianiem zleceń produkcyjnych
  • Wdrażaniem nowych rozwiązań z obszaru planowania produkcji
  • Analizowaniem posiadanych mocy produkcyjnych pod kątem możliwości sprostowania planowemu popytowi rynkowemu
  • Udział w projektach WCM (Lean)

Kogo szukamy?

  • Osoby z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • Osoby ze znajomości systemu SAP
  • Ze znajomością języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (B2)
  • Z wyksztalceniem wyższym
  • Potrafiącą pracować pod presją czasu oraz kreatywnie rozwiązującą problemy

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Profesjonalny rozwój
  • Udział w ciekawych projektach
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji