Opis stanowiska pracy

Quality and Human Services Sp. z o.o. jest częścią dużego niemieckiego holdingu. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie HR i wspieramy Klientów w rekrutacji i selekcji najlepszych Specjalistów.

Kierując się dewizą Profesjonalnej Obsługi, świadczymy usługi w zakresie Outsourcingu Pracowniczego, zabezpieczając potrzeby Klienta na linii produkcyjnej i w działach okołoprodukcyjnych, Pracy Tymczasowej, wynajmując pracowników na podstawowe i specjalistyczne stanowiska pracy, Pośrednictwa Pracy, poszukując Specjalistów i Menedżerów w branży produkcyjnej i usługowej, Szkoleń, zatrudniając praktyków z wieloletnim doświadczeniem z danej branży. Quality and Human Services Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 2366.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą i do rejestracji w naszej bazie.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Planista produkcji

Region: okolice Kluczborka

Zakres obowiązków:

• Tworzenie planów produkcyjnych

• Optymalizacja wykorzystania mocy produkcyjnych

• Współpraca z klientami wewnętrznymi

• Raportowanie i analizowanie planów

• Kontrola powierzonego planu, wynikająca z harmonogramu planu pracy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku planisty produkcji/specjalisty ds. planowania

• Biegłej obsługi komputera (Excel, Power Point, Word)

• Dobrej znajomości języka angielskiego

• Doskonałej organizacji pracy własnej i analitycznego myślenia

• Samodzielności oraz zaangażowania

Prezentacja firmy

Quality and Human Services Sp. z o.o. jest częścią dużego niemiec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inżynieria