Human Resources Poland Sp. z o.o.

Planista produkcji

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kłodzko

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją tektury falistej oraz przetwórstwem papieru, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bardo, koło Kłodzka

Obowiązki:

  • Sporządzanie planów produkcji w oparciu o wpływające zamówienia,
  • Kontrola realizacji zamówień zgodnie z oczekiwaniami Klienta,
  • Terminowa dostawa gotowych wyrobów do Klienta,
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących planowania i realizacji zamówień,
  • Współpraca z Klientami oraz działami produkcji/sprzedaży/logistyki w celu kompleksowej realizacji zamówień.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku planisty produkcji krótkoterminowej,
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziane: zarządzanie produkcją, logistyką, inżynieria),
  • Znajomość środowiska MS Windows oraz MS Office (Excel),
  • Zdolności analityczne oraz przewidywania skutków prowadzonych działań,
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność oraz konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów.