Opis stanowiska pracy

- planowanie produkcji w długim i krótkim terminie

- codzienna kontrola przebiegu produkcji, kontrola stanów magazynowych

- rozliczanie bieżącej produkcji

- planowanie transportu gotowych opakowań (logistyka)

- organizacja obiegu dokumentów w biurze

- składanie zamówień surowców

- zbieranie dokumentacji dotyczącej zamawianego opakowania

- zamawianie polimerów, wykrojników niezbędnych do produkcji

Wymagania

- wykształcenie związane z papiernictwem/opakowaniamiz tektury falistej, produkcją (np. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub Papiernictwo i Poligrafia)

- precyzyjna i dobrze zorganizowana praca z dokumentacja elektroniczną jak i papierową

- zainteresowanie branżą opakowań z tektury falistej

- umiejętność organizowania pracy biurowej

- dobra obsługa pakietu Office, głównie Word i Excel

- mile widzana znajmomość WF-Mag

- mile widziane języki angielski i rosyjski

- mila widziane doświadczenie z branży

Prezentacja firmy

Firma PakuBox to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji