Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- planowanie i harmonogramowanie produkcji w oparciu o zamówienia odbiorców,
- wprowadzanie i potwierdzanie zleceń produkcyjnych w systemie,
- monitorowanie procesów produkcji oraz dostępności materiałów,
- optymalizacja zapasów materiałowych i towarowych,
- współpraca z innymi działami rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
- minimum dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
- zdolności analityczne
- chęć do pracy,
- odpowiedzialność,
- znajomość programu Comarch ERP XL mile widziana.

Oferujemy:
ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie oraz stałe zatrudnienie.
Oferty w formie CV z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail z podaniem w temacie: Planista produkcji
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami spełniającymi wymagania ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Producent opakowań do kosmetyków i wyrobów kosmetycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria