Planista Produkcji - bezpłatny dowóz do pracy!!

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Planowania Produkcji /Planista Produkcji
Miejsce pracy: Swarzędz k. Poznania (bezpłatny dojazd z Ronda Śródka)

Opis stanowiska:
Statusowanie materiałów w procesie wdrażania nowych wyrobów
Przygotowywanie planów produkcyjnych w programie SAP oraz ich edycja w Excelu
Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
Współpraca z Działem Sprzedaży z zakresu realizacji zleceń sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów
Realizacja, organizacja i nadzór nad procesem zarządzania zapasami surowców
Udział w rozwiązywaniu codziennych problemów

Oczekujemy:
Wykształcenia wyższego z obszaru Logistyki
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywną znajomość j. angielskiego
Doświadczenia w firmie produkcyjnej w branży Chemia gospodarcza, spożywcza
Doświadczenia na stanowisku Planista Produkcji min. 2 lata
Wiedzy z zakresu planowania i logistyki
Umiejętności analitycznego myślenia
Zdolności łatwego odnajdywania się w nagłych i trudnych sytuacjach
Zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
Chęci uczestnictwa w wyjazdach służbowych - zagranicznych (targi)

Mile widziane uprawniania ADR

Oferujemy:
Narzędzia pracy
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.