Pizzer/pomoc kuchenna

P.U.H. Renata Piszczek

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby w charakterze pizzera/pomocy kuchennej.

Kuchnia czynna w godzinach 10-23, 7 dni w tygodniu. Praca zmianowa na cały etat. Zapewniamy umowę o pracę.

Obowiązki oraz atmosferę pracy najlepiej poznać na dniu próbnym, na który zapraszamy wybranych kandydatów (za dzień próbny oczywiście płacimy).

Wymagania

Wymagania:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
punktualność, uczciwość
dobra organizacja pracy - umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziane doświadczenie lub/i ukończona szkoła gastronomiczna. Osoby bez doświadczenia - przyuczymy. Szczególnie liczą się chęci i zapał do pracy.

Prosimy o nieaplikowanie osoby nie zgłaszające się na umówione spotkanie lub porzucające pracę bez uprzedzenia.

Prezentacja firmy

Klub inspirowany urokami PRL-u, tym co barwne w latach ’70 i ’80.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia