Pilnie szukamy osób do prostych prac manualnych - zapewniamy dojazd

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łęczyca, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łęczyca

Obecnie dla naszych Klientów szukamy osób, które podejmą pracę w firmach logistycznych mieszczących się na terenie Strykowa i Łowicza.

Zadbamy o to, żebyś w pracy był na czas i nie musiał martwić się o transport.

Oferujemy bezpłatny dowóz do pracy.

Zakres obowiązków
- proste prace manualne przy pakowaniu gotowych produktów
- osoby z uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych będą mogły nabyć nowe doświadczenie, gdyż nasi Klienci posiadają gamą nowoczesnych wózków wszystkich typów i czekają na Ciebie, by Ci je udostępnić do pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Poleć nas znajomym - za każdą poleconą osobę, która podejmie pracę otrzymasz prezent - niespodziankę :)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową lub osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134 Centrum Biznesowe "Synergia".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.