Pilnie poszukiwany psycholog

IDConsulting Sp. z o.o.

Szczecinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko PSYCHOLOGA.

Miejsce pracy:
Szczecinek – szkoły gimnazjalne.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie indywidualnych spotkań (poradnictwo psychologiczne) w szkołach gimnazjalnych w SZCZECINKU
- sporządzanie stosownych sprawozdań z przeprowadzonych zajęć

Mile widziane:
- Czynne prawo jazdy kategorii B, własny środek transportu
- Doświadczenie w pracy z młodzieżą
- Znajomość i umiejętność posługiwania się standaryzowanymi narzędziami do badań psychologicznych

Forma zatrudnienia:
- Praca na ¾ etatu (ok 100 h miesięcznie), umowa zlecenie
- Czas trwania: 2 miesiące
- Zapewnianie niezbędnych materiałów do realizacji zajęć

Warunki:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Wsparcie merytoryczne, interwizje
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
- Materiały i pomoce
- Elastyczne godziny pracy (w godzinach pracy szkoły)
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv, listu motywacyjnego, skanów dyplomów oraz zaświadczeń, a także posiadanych referencji do dnia 23.05.2014r. na adres podany poniżej.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!
Bardzo proszę nie kontaktować się samodzielnie.
Na wstępnym etapie rekrutacji (tj. selekcji CV) nie udzielamy dodatkowych informacji.

Wymagania

Wymagania:
- Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia, zdobyty tytuł magistra
- Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
- Terminowość, odpowiedzialność, dyspozycyjność w godzinach otwarcia placówek oświatowych

Prezentacja firmy

W swojej ofercie idconsulting posiada szeroki zakres usług doradczych or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia