Pilne! Do współpracy przy Kampaniach Marketingowych. Atrakcyjne wynagrodzenie!

TJ MARKETING

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w centrum Wrocławia pilnie poszukuje osób do współpracy przy Kampaniach Marketingowych (akcje prowadzone dla klientów z branż telekomunikacyjnej i charytatywnej).

Nie wymagamy doświadczenia! Zapewniamy szkolenia od podstaw.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Dla osób, które swoją przyszłość wiążą ze sprzedażą i marketingiem oferujemy Program Rozwoju Biznesowego oraz możliwość udziału w konferencjach/szkoleniach krajowych i międzynarodowych.

Wymagania

- możliwość podjęcia współpracy od zaraz
- umiejętność szybkiego uczenia się
- wysoka motywacja
- wysoka kultura osobista
- umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
50PLN - 400PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media