Pielęgniarz / Pielęgniarka

Workingo Sp. z o.o.

Wrocław 50-079, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech jako pielęgniarz / pielęgniarka w domu opieki

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)

Opis pracy:

• Opieka nad osobami starszymi w domu opieki

• Podawanie leków i wykonywanie iniekcji

• Praca w systemie zmianowym

• Możliwa praca również w weekendy

• Zapewnione i opłacone zakwaterowanie

• Niemiecka umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji stwaki.

Stawka: 13 - 16 euro/h netto

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze pielęgniarza / pielęgniarki

• Wykształcenie kierunkowe uznawane w Niemczech

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum B1)

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14 500PLN - 19 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi