Pielęgniarz/ Pielęgniarka (Szwajcaria)

Agencja Headhunters

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do kraz pod nr 7132, dla szwajcarskiego klienta, poszukuje osób na stanowiska:
Pielęgniarz/-arka (Szwajcaria)

Poszukujemy zarówno doświadczonych pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki bez doświadczenia, chcących rozpocząć swoją karierę na szwajcarskim rynku pracy w prywatnych klinikach bądź szpitalach.

Nasz klient oferuje:
- umowę na szwajcarskich warunkach na czas nieokreślony
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 6-10 tysięcy franków szwajcarskich brutto (zależne od konkretnej placówki, doświadczenia i umiejętności kandydata/-ki)
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- stabilne zatrudnienie
- przyjazną atmosferę
- opiekę polskiego koordynatora na terenie Szwajcarii

Wymagania

Wymagania:
- CV w języku niemieckim + foto
- certyfikat z języka niemieckiego na poziomie minimum B2 ( lub niemieckie, szwajcarskie uznanie dyplomu)
- świadectwo lub dyplom wykwalifikowanego/-j pielęgniarza/-arki + tłumaczenie na język niemiecki
- mile widziane świadectwo pracy wraz z tłumaczeniem na język niemiecki (w przypadku absolwentów – nie dotyczy)
- gotowość do zmiany miejsca otoczenia oraz chęć osiągnięcia stabilizacji w jednym miejscu pracy
SPEŁNIENIE WSZYSTKICH POWYŻSZYCH WARUNKÓW JEST NIEZBĘDNE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROCESIE REKRUTACJI.

Kompletna aplikacja powinna zawierać: CV w języku niemieckim, ksero certyfikatu z języka niemieckiego, dyplom wraz z tłumaczeniem oraz przynajmniej jedno świadectwo pracy przetłumaczone na język niemiecki, angielski, lub francuski.

Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas, być może to właśnie Ciebie szukamy!

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia