Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne VIMED to renomowana klinika wdrażająca metodologię Personalizowanej Medycyny Stylu Życia. Tworzymy zespół pasjonatów zdrowego stylu życia, starając się zarażać naszych pacjentów troską o zdrowe ciało i duszę. Aktualnieposzukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Warszawa, Mokótw

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo (prawo wykonywania zawodu)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy
  • Empatię, wysoką kulturę osobistą oraz dobrą organizację pracy własnej.
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć poszerzania wiedzy i umiejętności
  • Doświadczenie zawodowe w prywatnych podmiotach

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Praca w Punkcie Pobrań - pobieranie krwi
  • Wykonywanie badań EKG i Spirometrii
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
  • Przygotowywanie pacjenta do badania lekarskiego
  • Wykonywanie zleceń lekarskich
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy,
  • Asystowanie i pomoc lekarzom przy zabiegach i badaniach
  • Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich i  fizjoterapeutycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, ekskluzywnej placówce
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników
  • Pracę zespołową z lekarzami i dietetykami w opiece nad pacjentem
  • Szeroki zakres samodzielności i zróżnicowane zadania

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia