Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland dla domu opieki w Hedfordshire (Wielka Brytania) poszukuje pielęgniarki do opieki nad osobami starszymi.

Praca w pełnym wymiarze godzin (37.5), kontrakt roczny.

Klient oferuje 1 tys. funtów pakietu relokacyjnego, opłaca pierwsze 6 tygodni pobytu w Anglii.

Wymagania

Prawo wykonywania zawodu
Ukończone studia pielęgniarskie (min. licencjat)
Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia