Opis stanowiska pracy

do podstawowych obowiązków będzie należało wykonywanie procedur pielęgniarskich m.in pomiar parametrów życiowych, pobieranie krwi, wykonywanie EKG, badań spirometrycznych.

Wymagania

zatrudnimy najchętniej osobę młodą, dyspozycyjną, studenta/tkę pielęgniarstwa lub osobę bezpośrednio po studiach, nie jest wymagany staż pracy w zawodzie pielęgniarskim, wymagana znajomość języka angielskiego w przynajmniej stopniu komunikatywnym, dobra obsługa komputera. Poszukujemy osób sumiennych, dobrze zorganizowanych. Czas pracy i forma zatrudnienia do ustalenia.

Prezentacja firmy

Diamond Clinic - Specjalistyczne Poradnie Lekarskie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
przewidziane
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia