Pielęgniarka (Wielka Brytania)

Zeitmann

Wielka Brytania, zachodniopomorskie

Zeitmann

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Obecnie dla naszego brytyjskiego klienta, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Opieka nad pacjentami w domach opieki, szpitalach i innych palcówkach medycznych,
- Rozdzielanie leków,
- Wykonywanie pomiarów ciśnienia, cukru we krwi,
- Przeprowadzanie badań zleconych przez lekarza.

Wymagania:
- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– Wykształcenie wyższe w zawodzie pielęgniarki,
- Udokumentowane doświadczenie jako pielęgniarka,
– Referencje potwierdzające doświadczenie (min 2 w formie pisemnej z pieczątką i podpisem),
– Zaświadczenie o niekaralności,
- Miła aparycja, cierpliwość, pogodne nastawienie,
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy w Wielkiej Brytanii na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
- Pełną pomoc w organizacji wyjazdu,
- Zatrudnienie na brytyjskich warunkach
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracę opartą na wzajemny szacunku w miłej atmosferze,
- Pracodawca pomaga zorganizować zakwaterowanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.