Pielęgniarka - Szwajcaria

Portal-medica.pl

Bellinzona, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje pielęgniarek – praca stała w klinice w południowej części Szwajcarii.

wymagania:

- Kierunkowe wykształcenie
- Kilka lat doświadczenia zawodowego (preferowane doświadczenie w OIOM)
- Dobra znajomość j. niemieckiego – B2. (znajomość j. angielskiego dodatkowym atutem)

Oferta:
- Stawka 4500 – 5000 CHF brutto  + jednorazowy koszt relokacji 2000 CHF
- Zakwaterowanie w pokoju w klinice z wyżywieniem 990 CHF - Koszty wynajmu samodzielnego mieszkania ok 500 - 750 CHF .

Zainteresowanych ofertą proszę o przesłanie CV w j. polskim i niemieckim oraz skanu dyplomu na  adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia