Pielęgniarka -Szpital - Francja, region Owernia

IPF Medical

61-814 Poznań, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Współpracujemy z prywatnymi i publicznymi placówkami medycznymi na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

IPF Medical tworzą ludzie z pasją, oddani temu co robią. Pomoc personelowi medycznemu w znalezieniu satysfakcjonującej pracy to dla nas nadrzędny cel.

Aktualnie poszukujemy PIELĘGNIAREK, chętnych podjąć pracę w szpitalu we Francji. Bardzo malowniczy region: Owernia,

Zakres zadań

  • Praca z osobami starszymi na oddziale opieki średnioterminowej i rehabilitacji (SSR) oraz na oddziale opieki długoterminowej dla osób niesamodzielnych
  • Podstawowe badania takie jak: pomiar temperatury, ciśnienie, pobieranie krwi,
  • Przeprowadzanie wywiadu z pacjentem,
  • Zbieranie informacji o chorym (badanie potrzeb i oczekiwań pacjentów),
  • Układanie planu opieki oraz planowanie czynności pielęgniarskich dla pacjenta,
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • Informowanie pacjentów o stanie, specyfice choroby, sposobach postępowania i leczenia,
  • Wypełnianie i aktualizowanie dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z pozostałą częścią personelu medycznego,

Oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do niedzieli, według grafiku pracy zmianowej w godzinach: I zmiana poranna 6.35-14.05, II zmiana wieczorna 14.05-21.05, III zmiana nocna 21.05-6.35. Minimum 25 dni urlopu w ciągu roku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie ok. 11872 zł brutto (2650 Euro brutto),
  • Płatny urlop, minimum 25 dni w ciągu roku.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na czas trwania umowy.
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pracę w malowniczych zakątkach Francji
  • Zwrot kosztów dojazdu,
  • Wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
  • Możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

Wymagania

  • Dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej, lub licencjat pielęgniarstwa, lub dyplom magistra pielęgniarstwa
  • Język francuski na poziomie B1/B2 (lub chęć podjęcia nauki),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Empatia w stosunku do pacjenta

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 800PLN - 11 870PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi