PIELĘGNIARKA PRACA w NIEMCZECH - kurs języka i zakwaterowanie!

Medizin Mobil GmbH & Co. KG

Hannover, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą Medizin Mobil działająca od 1994 w Hanowerze w sektorze opieki zdrowotnej, z uwagi na swój stały rozwój aktywnie poszukujemy pracowników do naszej placówki na stanowisko PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ do pracy w obszarach do wyboru:

  • dom spokojnej starości - tzw. "Assisted living"
  • placówka intensywnej terapii dla pacjentów z np. z wentylacją mechaniczną.
  • pielęgnacja pacjentów w trakcie intensywnej terapii prowadzonej w domu pacjenta.
  • pielęgnacja i świadczenie opieki w domu mobilnej osoby starszej - praca z dojazdem.

Oferujemy pensję w wysokości 2100 EURO/miesiąc (praca w niedzielę, święta i nadgodziny płatne dodatkowo).

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna - finansujemy ponad 700 godzin lekcji języka niemieckiego w Hanowerze, oraz dodatkowo kurs języka branżowego. W okresie kilkumiesięcznego szkolenia językowego zapewniamy wsparcie finansowe.

Wszelkie umowy w języku polskim zawierane są bezpośrednio z pracodawcą, bez udziału pośredników i agencji. Gwarantujemy jasność oraz przejrzystość procesu szkolenia i zatrudnienia – nasza kadra posługuje się językiem polskim i zapewnia nieodpłatną pomoc w dopełnianiu administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech.

Oferujemy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w centrum Hanoweru.

Pokrywamy koszty tłumaczenia dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy, oraz rozpoznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

Oferujemy premię za zdanie egzaminu z języka niemieckiego i podwyżkę płacy w oparciu o efektywność pracownika.

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie: 3-letnie studia licencjackie - doświadczenienie zawodowe nie jest wymagane lub 5-letnie liceum medyczne (wraz z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy przez okres trzech kolejnych lat w ciągu pięciu lat przed datą wydania zaświadczenia o stażu), lub ukończone studia pomostowe.
  • doświadczenie w opiece nad pacjentami na oddziale intensywnej terapii i znajomośc procedur będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji
  • prawo jazdy kategoria B (tylko dla kandydatów aplikujących na stanowsko pielęgniarza wykonującego pracę w domu pacjenta)
  • gotowość do zamieszkania w Niemczech
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, w przeciwnym wypadku gotowość do podjęcia nauki języka jest warunkiem koniecznym

Prezentacja firmy

Firma Medizin Mobil działająca od 1994 w Hanowerze w sektorze opieki zdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 400PLN - 8 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
praca w niedzielę, święta i nadgodziny płatne dodatkowo
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna