Pielęgniarka- praca w Niemczech - bezpośrednia umowa z niemieckim pracodawcą

Beta Aktiv GbR

Monachium, Bonn, Frankfurt, zagranica

Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech

Miejsce pracy: Monachium, Bonn, Frankfurt

Oferta pracy na stanowisko : DYPLOMOWANA PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Legalna praca w Niemczech u niemieckiego pracodawcy

Miejsce pracy: klinika, pielęgniarka rodzinna, dom opieki (w zależności od znajomości języka niemieckiego)- miejsca pracy w wielu lokalizacjach na terenie Niemiec.

Praca dla pielęgniarek z nostryfikacją dyplomu w Niemczech oraz dla pielęgniarek bez nostryfikacji!!!!

!!!! NOWOŚĆ: EWENTUALNE DOTACJE DO KOSZTÓW PRZEPROWADZKI, NOSTRYFIKACJI, NAUKI JĘZYKA W NIEMCZECH LUB POLSCE!!!!!

!!!! NOWOŚĆ: PRACA DLA PARTNERÓW !!!!

Ilość miejsc pracy:
w marcu 2014 - 5 pielęgniarek
w kwietniu 2014 - 8 pielęgniarek
w maju 2014 - 10 pielęgniarek.

Zapraszamy do kontaktu Panie Pielęgniarki z całej Polski.

Oferujemy:

• bezterminową umowę o pracę na niemieckich warunkach po prawnie ustalonym okresie próbnym wynoszącym 6 miesięcy
• pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach
• zatrudnienie na 100% etatu
• ok. 40 godzin w tygodniu, ok. 174 godziny w miesiącu
• zakwaterowanie: wstępnie pokój w miejscu pracy lub w hotelu pracowniczym (odpłatnie, koszt ok. 200-250 euro na miesiąc), później pomoc w znalezieniu mieszkania
• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele i święta
• okres wprowadzenia w zakres obowiązków
• 23 – 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)
• możliwość kumulowania urlopu i częstych wyjazdów do Polski
• dobry klimat w miejscu pracy
• wynagrodzenie do nostryfikacji: od 1700 euro brutto do 2000 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
• wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.000 euro brutto do 2.700 euro brutto (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
• polskojęzyczną osobista obsługę podczas pracy w Niemczech
• przeprowadzenie procesu uznania dyplomu
• pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.