Pielęgniarka plus kurs języka niemieckiego

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Niemcy, zagranica

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Praca jako pielęgniarka na oddziale
  • Pomoc medyczna

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - magister pielęgniarstwa lub licencjat pielęgniarstwa.
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku nie jest wymagane
  • Chęć podjęcia nauki języka niemieckiego - oferujemy intensywny KURS językowy
  • Szybka adaptacja do nowych warunków pracy
  • Pozytywne i życzliwe nastawienie do osób starszych
  • Mile widziane osoby z nostryfikowanym w Niemczech dyplomem

Oferujemy:

  • Intensywny kurs języka niemieckiego w Polsce
  • Pracę w jednym z najznamienitszych ośrodków medycznych w Niemczech
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pomoc w budowaniu kariery zawodowej w Niemczech jako pielęgniarka
  • Pomoc przy nostryfikacji dyplomu
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Zapewniamy kurs języka niemieckiego do poziomu B2
  • Możliwość zatrudnienia bezpośredniego (Festeinstellung)
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl