Peak Recruitment

Pielegniarka/ Pielegniarz

Od: Peak Recruitment
Miejsce pracy: Yate,Bristol,United Kingdom

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne

PIELĘGNIARKA OGÓLNA

LOKALIZACJA: cala Wielka Brytania
WYNAGRODZENIE: £13-15 / h

Dla naszego klienta będącego profesjonalnym domem opieki obecnie poszukujemy Pielęgniarki Ogólnej do podjęcia stałego zatrudnienia.

OPIS STANOWISKA:
• stała praca, w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy, umowa ze wszystkimi ustawowymi prawami, które są standardowe dla wszystkich pracowników w Wielkiej Brytanii.
• zakontraktowane godziny można dostosować do potrzeb kandydata; w pełnym wymiarze czasu - 35-42hours / tydzień lub w niepełnym wymiarze godzin - ok 22-26hours / tydzień. Praca w godzinach nadliczbowych jest dostępna.
• kontrakt bezpośrednio z brytyjskim pracodawca - to nie jest praca tymczasowa
• wiele szkoleń zawodowych

DOŚWIADCZENIE: z Wielkiej Brytanii lub swoim kraju, ale to nie zawsze jest wymagane - nowo wykwalifikowane pielęgniarki również będą brane pod uwagę

Dla kandydatów zorganizujemy rozmowy kwalifikacyjne przez Skype lub telefon.
Peak Recruitment może udzielić Państwu pomocy w organizacji podróży i zakwaterowania.

WYMAGANIA:
• dyplom pielęgniarstwa
• znajomość języka angielskiego, która umożliwia komunikację
• NMC PIN (aktywny), ale klient będzie również rozważał pielęgniarki w trakcie procesu rejestracji w NMC.

Jeśli jeszcze nie zaczęłaś rejestracji w NMC, istnieje możliwość, aby rozpocząć pracę jako Asystent Opieki Zdrowotnej przy jednoczesnym szkoleniu do roli pielęgniarki i automatycznego przejścia do tego stanowiska, gdy rejestracja w NMC jest zakończona. Proszę skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w rejestracji.