Pielęgniarka / Pielęgniarz

Care Ring GmbH

Wiedeń, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opieka zdrowotna w domach naszych klientów

Oferujemy:

  • Stalą i pewną pracą, długoterminową współpracę z Care-Ring na terenie całej Austrii
  • Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji od 70 do 120 EUR brutto na dzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżiwienie, sprawdzone miejsca pracy
  • Aktywne wsparcie na miejscu przez naszych pracowników - wykwalifikowanych pielęgniarek Case-Management
  • Załatwianie formalności niezbędnych przed rozpoczęciem pracy - zameldowanie na pobyt czasowy w Austrii i rejestrecja przez naszych pracowników
  • Konsultację i dokumentacją niezbędne do podjęcia decyzji o współpracę z Care-Ring

Wymagania

  • Wykształcenie: szkoła zawodowa, licencjat lub magister pielęgniarstwa (nostryfikacja dyplomu w Austrii nie jest wymagana)
  • Doświadczenie w pracy klinicznej
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu na terenie Polski
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (certyfikat nie jest wymagany)
  • Samodzielność, odpowiedzialność i empatia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, ksero świadectwa lub dyplomu, referencje).

Prezentacja firmy

Fundacja Maltański Care-Ring z siedzibą w Wiedniu zapewnia na ter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
310PLN - 520PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia za pracę w święta
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia