Pielegniarka / Pielęgniarz

CS Select SL

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

CS-Select to firma konsultingowa, która działa jako łącznik między Niemcami a pozostalymi krajami UE. Nasza firma powstała w celu zapewnienia firmom najbardziej wykwalifikowanych pracowników . oraz pracownikom stanowisk pracy z przyszloscia w Europie. Obecnie utrzymujemy skonsolidowane i stabilne relacje z renomowanymi firmami oferującymi możliwość rozwoju kariery oraz stabilna pracę.

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem i chciałabyś pracować w Niemczech , nie przegap tej okazji.

Miejsce pracy: praca w szpitalach i domach opieki na terenie całych Niemiec.

Wynagrodzenie: 1.800 - 2.500 euro brutto/mies.

Doświadczenie: nie wymagane

Rodzaj oferty: stała, w pełnym wymiarze czasu

Jedna z najwiekszych grup rezydencji dla osob starszych w Niemczech poszukuje pielegniarek/pielegniarzy. Zapewnia kurs j. niemieckiego az do poziomu B2 i nostryfikacje dyplomu.

Firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania, integracji w nowym miejscu, zalatwianiu spraw w urzedach.

Wymagania:

  • dyplom pielegniarki,
  • zainteresowanie geriatria, praca z osobami starszymi,
  • znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie A2,
  • doswiadczenie nie wymagane.

Oferujemy:

  • miejsce pracy - cale Niemcy,
  • praca stala,
  • okres probny - 6 miesiecy,
  • godziny dodatkowe/swieta (pracuje sie co drugi weekend), platne lub wybiera sie dni wolne,
  • godziny pracy - 38,5 godzin tygodniowo,

Jezeli Twoja znajomsc j. niemieckiego jest dobra, mínimum B1, posiadamy wiele ofert pracy w szpitalach dla pìelęgniarek na terenie calych Niemiec.

Lecz jesli nie znasz j. niemieckiego a chciałabyś pracowac jako pielęgniarka w Niemczech, mamy dla Ciebie rozwiazanie.

KURS J. NIEMIECKIEGO

Miejsce: Baden Wurttenberg

Kurs trwa 6 miesiecy, zajecia odbywają sie od poniedziałku do piątku 6 godzin dziennie.

Zakwaterowanie, wyżywienie, przelot - bezpłatne, na koszt szpitala

50 euro tygodniowo wynagrodzenie dla każdego kandydata

Kurs kończy sie egzaminem B2 oraz nostryfikacja dyplomu.

Po zakończeniu kursu podpisuje sie umowe o prace na dwa lata w jednym ze szpitali grupy.

Rozpoczęcie kursu A0 do B2 02 maja 2016

Osoby ze znajomością j. niemieckiego A1/A2, mogą dołączyć do grupy, która rozpoczęła kurs 11 stycznia. - 02 lutego 2016

Dla osób z B1, kurs trwa 3 miesiące i rozpoczyna się 25 stycznia

Prezentacja firmy

Jestesmy firma CS-Select , zajmujemy sie rekrutacja pracownikow ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia