Pielęgniarka / Pielęgniarz

Friendly People GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

1. Podstawowa opieka nad pacjentami

2. Towarzyszenie pacjentom przy aktywnej opiece i wsparciu

3. Psychosocjalna opieka i wsparcie każdego pacjenta, przy wszystkich jego pytaniach i życzeniach

4. Planowanie i przeprowadzenie opieki zorientowanej na pacjenta wraz z prowadzeniem dokumentacji pacjenta

5. Towarzyszenie przy wizycie lekarskiej wraz z jej opracowaniem

6. Przeprowadzenie, asystowanie i opieka przy diagnostyce i terapii pacjentów

Wymagania

1. Ukończone studia wyższe o kierunku: pielęgniarstwo, potwierdzone dyplomem (po 2004 roku rozpoczęcie studiów)

2. Doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/ pielęgniarz mile widziane

3. Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy Państwu:

- Atrakcyjne miejsca pracy w prestiżowych klinikach i szpitalach na terenie Niemiec

- Kursy języka niemieckiego (przygotowanie do certyfikatu B2 oraz język medyczny)

- Przygotowanie Państwa do rozmów kwalifikacyjnych z przyszłym pracodawcą

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- Pomagamy w procesie nostryfikacji polskiego dyplomu w Niemczech

- opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Herzlich willkommen auf der neuen Homepage von Friendly People<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia