Pielęgniarka / Pielęgniarz

Careso

Niemcy, Poczdam, Berlin lub okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Careso jest ambitnym i pełnym pasji zespołem. Specjalizujemy się w obszarach opieki medycznej i socjalnej. Stawiamy na stabilność, elestyczność i jakość. Naszym celem jest rozwój firmy jako atrakcyjnego pracodawcy i wiardygodnego usługodawcy.

Obecnie szukamy Pielęgniarek / Pielęgniarzy

Miejsce pracy: Poczdam, Berlin lub okolice

Jeśli jesteś wykwalifikowaną(ym) pielęgniarką/pielęgniarzem, chcesz zdobyć nowe doświadczenia oraz jesteś zainteresowana(y) pracą w Niemczech.

Zgłoś się do nas i stań się częścią naszego Zespołu!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami i premiami specjalnymi (według taryfikatora iGZ) ok. 3.000 Euro miesięcznie (40 godzin tygodniowo / ok. 173 godzin miesięcznie)
  • bezpieczne i stałe zatrudnienie
  • kompletny pakiet ubezpieczeń wraz z składkami na niemiecki system ubezpieczeń społecznych.
  • możliwość dalszego doskonalenia zawodowego
  • wsparcie w procederze nostryfikacji dyplomu, w sprawach administracyjnych i urzędowych oraz przy poszukiwaniu zakwaterowania
  • indywidualne dopasowanie modelu czasu pracy
  • podróż zorganizowana i opłacona przez pracodawcę
  • opiekę bezpośredniego koordynatora
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwo z tytułem „magister pielęgniarstwa”
  • potwierdzenie o niekaralności
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziany poziom B2 potwierdzony certyfikatem)
  • mile widziane prawo jazdy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim

Cieszymy się na możliwość współpracy z Państwem!

Prezentacja firmy

Careso jest ambitnym i pełnym pasji zespołem. Specjalizujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne