Pielęgniarka Pielęgniarz

JSL Consultants

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

JSL Consultants poszukuje pielęgniarek i pielęgniarzy (branża-medycyna) do pracy w prywatnej sieci trzech szpitali w Anglii. Praca dostępna w szpitalach położonych w południowej i środkowej Anglii, w okolicach dużych ośrodków miejskich z bardzo dobrym dostępem do międzynarodowych lotnisk takich jak: Londyn-Stansted, East Midlands, Gatwick, Heathrow, Bristol. Posiadamy wakaty dla pielęgniarek i pielęgniarzy z doświadczeniem na oddziale chirurgicznym i bloku operacyjnym. Wymagane minimalne doświadczenie na tych oddziałach to 6 miesięcy (staże w czasie studiów nie zaliczają się do doświadczenia zawodowego).

Pracodawca oferuje następujące warunki pracy:

  • Konkurencyjne zarobki, znacznie wyższe aniżeli te oferowane przez szpitale państwowe, w wysokości między £25000-£33000 rocznie
  • Szczegółowy program integracyjny dla nowych pracowników
  • Stały rozwój zawodowy dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika
  • Pomoc w zakresie zakwaterowania
  • Elastyczne godziny pracy

Wymogi:

  • Ukończone studia na kierunku pielęgniarstwo
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 6-miesieczne na oddziale chirurgii lub bloku operacyjnym (wymóg konieczny)
  • Płynna znajomość angielskiego (co najmniej B2)
  • Motywacja do rozwoju i pozostania w Wielkiej Brytanii na stale lub co najmniej na kilka lat

Rozmowy o pracę będą się odbywały we połowie maja i jest możliwość przeprowadzenia ich przez Skype.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przeslanie CV w języku angielskim i w formacie WORD.

Prezentacja firmy

Agen­cja rekru­ta­cyjna, spe­cja­li­zu­jąca się w sek­to­rze medycz­nym:... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia