PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ ZARZĄDZAJĄCY ODDZIAŁEM

Scanmed S.A.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres zadań i obowiązków:

• Zapewnienie sprawności w procesie organizowania i funkcjonowania opieki pielęgniarskiej

• Nadzór, kontrola i koordynowanie prac pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych oraz innego średniego i niższego personelu medycznego;

• Koordynowanie wykonywania zadań przez personel pielęgniarski

• Nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel praw pacjentów;

• Nadzór nad gospodarką środkami pomocniczymi;

• Realizacja polityki zarządzania jakością poprzez koordynowanie i podejmowanie działań mających na celu podnoszenie jakości świadczonych usług

• Planowanie i optymalizacja zatrudnienia oraz udział w procesie rekrutacji personelu w powierzonym obszarze zadań

Wymagania:

• Wykształcenie – wyższe magisterskie, dyplom pielęgniarki/pielęgniarza, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

• Doświadczenie zawodowe – minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza, doświadczenie w kierowaniu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, zarządzaniu w ochronie zdrowia.

• Wymagana wiedza specjalistyczna – znajomość przepisów prawa wynikających z wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, zarządzania zasobami ludzkimi, przepisów prawa pracy.

Oferujemy:

• Możliwość kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy

• Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.