Pielęgniarka / Pielęgniarz z nostryfikacją- Niemcy

Agencja Headhunters

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do KRAZ pod nr 7132, obecnie wraz ze swoim Klientem, poszukuje osób na stanowiska:

Personel medyczny

Zadania:

- kompleksowa opieka i wspieranie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury,

- opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza,

- wsparcie przy rehabilitacji,

- tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji,

- przeprowadzanie konsultacji,

- pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku.

Oferujemy:

- praca na terenie Niemiec (przede wszystkim okolice Stuttgartu i Monachium),

- praca na stałe,

- zatrudnienie na niemieckich warunkach a w tym również niemiecka umowa o pracę,

- możliwość wyrabiania nadgodzin,

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dietami, premiami a nawet bonusami.

Wymagania

Profil:

- nostryfikowany dyplom w Niemczech

- ukończona 3-letnia szkoła na kierunku pielęgniarstwo

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe,

- wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność,

- otwartość i umiejętność pracy w grupie,

- talent organizacyjny

- język niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreslony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia