PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ - praca w domach opieki

IPF GROUP S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opieka stacjonarna lub mobilna (praca w domach opieki/seniora, szpitalach, klinikach, etc.)

Zakres obowiązków:

- pielęgnacja i opieka nad pacjentami
- monitorowanie, podawanie leków
- współpraca z lekarzami i z personelem medycznym
- sporządzanie dokumentacji

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- praca w systemie zmianowym
- przyjazna atmosfera pracy
- wsparcie językowe ze strony polskojęzycznego personelu

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: dyplom pielęgniarstwa (mile widziany licencjat lub magister)
- znajomość języka niemieckiego (przynajmniej na poziomie A2)
- mile widziane doświadczenie w konkretnej specjalizacji
- mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech
- komunikatywność i empatia
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia