Pielęgniarka Pielęgniarz Położna Lekarz praca bezpłatne kursy Niemcy Szwajcaria

Translator

Frankfurt, Offenbach, Zurych, Hesja, Stuttgart, Monachium, Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy (nr certyfikatu KRAZ: 11139), biuro tłumaczeń i szkoleń języka niemieckiego „TRANSLATOR” oferuje rzetelne oferty pracy w branży medycznej m.in. dla LEKARZY wszystkich specjalności, asystentów i stażystów, jak również dla PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY, POŁOŻNYCH z komunikatywnym j. niemieckim. Firma powstała w odpowiedzi na stały wzrost zainteresowania Polaków podejmowaniem pracy w Niemczech i w Szwajcarii. Mamy rozległe kontakty z firmami z terenu Niemiec i Szwajcarii oraz stale rozwijamy współpracę z kolejnymi podmiotami.

OFERTA:

- umowa o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych

- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, wnioski o Kindergeld etc.

- pełna pomoc w uzyskaniu aprobacji w Niemczech, tłumaczenia dokumentów

- zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę

- możliwość uczęszczania na kursy języka niemieckiego w miejscu pracy

WYMAGANIA:

- dyplom licencjat, magister lub ukończone liceum medyczne

- prawo wykonywania zawodu

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym- gotowość do dalszej nauki

- gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

UWAGA: organizujemy wstępne rozmowy telefoniczne z pracodawcami, następnie kilkudniowe hospitacje miejsca pracy w danej placówce medycznej na KOSZT PRACODAWCY.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Wymagania

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV- KONIECZNIE w j. niemieckim oraz skanów dyplomów i certyfikatów językowych

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń „Translator” z siedzibą w Odolanowie k. Ostrowa W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia