Pielęgniarka Pielęgniarz Położna Fizjoterapeuta Lekarz praca Niemcy, Szwajcaria

Translator

Berlin, Wiesbaden, Frankfurt, Hesja, Köln, Berno, Stuttgart i inne, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy (nr certyfikatu KRAZ: 11139), biuro tłumaczeń i szkoleń języka niemieckiego „TRANSLATOR” oferuje rzetelne oferty pracy w branży medycznej m.in. dla LEKARZY wszystkich specjalności, asystentów i stażystów, jak również dla PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY, POŁOŻNYCH oraz FIZJOTERAPEUTÓW z certyfikatem językowym B2- specjalizujących się w dziedzinie drenażu limfatycznego. Firma powstała w odpowiedzi na stały wzrost zainteresowania Polaków podejmowaniem pracy w Niemczech i w Szwajcarii. Mamy rozległe kontakty z firmami z terenu Niemiec i Szwajcarii oraz stale rozwijamy współpracę z kolejnymi podmiotami.

OFERTA:

- umowa o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych

- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, wnioski o Kindergeld etc.

- pełna pomoc w uzyskaniu aprobacji w Niemczech, tłumaczenia dokumentów

- zakwaterowanie

- kursy języka niemieckiego

UWAGA: organizujemy wstępne rozmowy telefoniczne z pracodawcami, następnie kilkudniowe hospitacje miejsca pracy w danej placówce medycznej na KOSZT PRACODAWCY.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Poszukujemy pielęgniarki i lekarzy (STAŻYSTÓW, ASYSTENTÓW, SPECJALISTÓW) - w szczególności: DERMATOLOG, OKULISTA, RADIOLOG, LARYNGOLOG, CHIRURG, NEUROLOG, ANESTEZJOLOG, PSYCHIATRA, INTERNISTA) do pracy w niemieckich, renomowanych klinikach. Posiadamy oferty z Berlina, jak również z innych miast. Zapotrzebowanie m.in. na specjalizacje: Neurologie, Psychiatrie, Innere Medizin (alle Gebiete), Geriatrie, Rehabilitation, Psychosomatik, Allgemein- und Viszeralchirurgie, Orthopädie- und Unfallchirurgie.

WYMAGANIA:

- dyplom licencjat, magister lub ukończone liceum medyczne

- prawo wykonywania zawodu

- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2- potwierdzona certyfikatem językowym lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego i gotowość do dalszej nauki

- organizujemy również intensywne kursy języka niemieckiego w Polsce do uzyskania certyfikatu B2 trwające 2-6 miesięcy

- gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV- KONIECZNIE w j. niemieckim oraz skanów dyplomów i certyfikatów językowych

Wymagania

- organizujemy również kursy języka niemieckiego w Polsce (południowa Wielkopolska)- Odolanów

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń „Translator” z siedzibą w Odolanowie k. Ostrowa W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia