PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ PEDIATRYCZNY, Irlandia

Link2europe Belgia

Dublin, Irlandia, zagranica

Od: Link2europe Belgia
Miejsce pracy: Dublin, Irlandia

Link2europe Sp. z o.o. – Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) – jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą specjalizującą się w międzynarodowej rekrutacji specjalistów w branży medycznej. Prowadzimy projekty rekrutacyjne dla pielęgniarek z Polski i Europy Wschodniej do krajów Unii Europejskiej od 2008 roku. Dla naszego Klienta - właściciela centrum opieki medycznej w Irlandii- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ PEDIATRYCZNY

Lokalizacja: Naas (okolice Dublina), Irlandia

Opis stanowiska:

Do zadań pielęgniarki pediatrycznej/ pielęgniarza pediatrycznego należeć będzie praca z dziećmi z różnymi schorzeniami,w tym niepełnosprawnością psychoruchową. Wraz z innymi pracownikami służby zdrowia osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać dzieci, zarówno w okresach przejściowych pomiędzy szpitalem a domem, jak również w domu rodzinnym. Najważniejsza rola będzie polegać na ocenie potrzeb opieki pielęgniarskiej u poszczególnych dzieci i współpraca z ich rodziną.

Idealny kandydat:

  • Posiada kwalifikacje w zakresie pielęgniarstwa ogólnego / pediatrycznego
  • Ma doświadczenie w pediatrycznej opiece pielęgniarskiej
  • Nie ma problemów z pisaniem raportów i biegle zarządza dokumentacją
  • Dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Posiada ważne prawo jazdy
  • Jest w stanie pracować w systemie dyżurowym
  • Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, jest w stanie wczuć się w sytuację rodziny dzieci i jest w stanie wyjaśnić proces leczenia oraz procedury umożliwiające rodzicom / opiekunom wyrażenie zgody na leczenie.
  • Jest zmotywowany i dobrze organizuje sobie pracę

Obowiązki:

  • Praca we współpracy z innymi pracownikami służby zdrowia
  • Podawanie leków przepisanych przez lekarza
  • Odpowiedzialność za monitorowanie temperatury, ciśnienia krwi, częstości oddechów, tętna oraz monitorowanie ogólnego stanu zdrowia pacjenta
  • Szybka reakcja na sytuacje kryzysowe
  • Zakładanie kroplówek, masek tlenowych
  • Wykonywanie zabiegów po tracheotomii
  • Doradztwo rodzicom / opiekunom w zakresie opieki poszpitalnej (wyjaśnienie diety, podawanie lekarstw czy zmiany opatrunków)
  • Zrozumienie szczególnych potrzeb dzieci , zapewnienie indywidualnej opieki każdemu dziecku
  • Sporządzanie raportów przed zakończeniem każdej zmiany
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami dobrej praktyki pielęgniarskiej

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na irlandzkich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 36.000 € rocznie
  • Pomoc w przeprowadzeniu bezpłatnej procedury uznania kwalifikacji
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Przelot do Irlandii
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.