Pielegniarka / Pielęgniarz Niemcy

CS Select SL

Baden, zagranica

Opis stanowiska pracy

CS-Select to firma konsultingowa, która działa jako łącznik między Hiszpania i Niemcami. Nasza firma powstała w celu zapewnienia firmom najbardziej wykwalifikowanych pracowników . oraz pracownikom stanowisk pracy z przyszloscia w Europie. Obecnie utrzymujemy skonsolidowane i stabilne relacje z renomowanymi firmami oferującymi możliwość rozwoju kariery oraz stabilna pracę.

Nie pobieramy zadnych oplat od kandydatow.

Jeseś pielęgniarką/pielęgniarzem i chciałabyś pracować w Niemczech ale nie znasz języka niemieckiego, nie przegap tej okazji.

Baden – Wurtemberg, moze byc inne miasto (Niemcy)

Wynagrodzenie: 2.400 - 2.700 euro brutto/mies.

Doświadczenie: nie wymagane

Rodzaj oferty: stała, w pełnym wymiarze czasu

Opis:

Grupa szpitali w Niemczech poszukuje do pracy pielęgniarek/pielęgniarzy bez znajomości języka niemieckiego, oferuje kurs języka niemieckiego do poziomu B2 i oferuje pracę w swoich szpitalach.

Oferta zawiera kurs opłacony przez firmę, 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku przez 6 miesięcy w Niemczech. Kurs rozpoczyna się w styczniu 2016 roku.

Warunki oferty przez pierwsze 3/6 miesięcy są następujące:

  • Zakwaterowanie i utrzymanie w jednym ze swoich szpitali na koszt firmy.
  • Wynagrodzenie podczas kursu 50 euro tygodniowo
  • Koszt przyjazdu do Niemiec na koszt firmy
  • Pomoc w homologacji dyplomu

Warunki oferty po 3/6 miesiącach są następujące:

  • Rozmowa o pracę przez skype, kontrakt podpisuje się przed rozpoczęciem kursu.
  • Po zakończeniu kursu oferuje się kontrakt o pracę na czas nieokreślony w jednym ze szpitali firmy.
  • Wynagrodzenie: 2.500 euro brutto miesięcznie
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
  • Po zakończeniu kursu wymaga się dwóch lat ciągłości pracy w firmie od momentu podpisania umowy.

Grupa szpitali w Niemczech oferuje pracę w szpitalach także dla osób ze znajomością języka niemieckiego – wymagany poziom B2 oraz w rezydenciach dla osób starszych – wymagany poziom A2.

Firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania, integracji w nowym miejscu.

Wymagania

Wymagania, które musi spełnić kandydat/ka ubiegająca się o pracę:

  • posiadać dyplom z zakresie pielęgniarstwa
  • zainteresowanie opieką nad osobami starszymi i geratrią
  • znajomość języka niemieckiego minimum A2.
  • nie jest wymagane doświadczenie

Warunki pracy:

  • stały kontrakt.
  • okres próbny 6 miesięcy
  • wynagrodzenie: 1.800 euro brutto miesiecznie jako pomoc pilęgniarki aż do uzyskania poziomu j. niemieckiego B2.
  • 2.500 euro brutto miesięcznie jako pielęgniarka.
  • czas pracy: 38,5 godz/tygodniowo
  • wakacje: 30 dni

Prezentacja firmy

Jestesmy firma CS-Select , zajmujemy sie rekrutacja pracownikow ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne