Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją, która, z sukcesem zajmuję się delegowaniem opiekunek z polski dla naszych niemieckojęzycznych klientów.W chwili obecnej poszerzyliśmy działalność i w imieniu niemieckiego pracodawcy poszukujemy wykwalifikowanego personelu medycznego do Szpitali, Klinik czy Ośrodków Opieki, znajdujących się na terenie Niemiec.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz:

Oferujemy:

  • stałą i legalną pracę w opraciu o niemieckie przepisy prawa pracy
  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedzielę czy dni świąteczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji poparte umowami taryfowymi gwarantowane przez Verdi
  • pomoc w nostryfikacji dyplomu ( a po jego uznaniu podwyżki)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  •  aktualne prawo wykonywania zawodu
  •  wykształcenie kierunkowe w zawodzie pielęgniarka/pielęgniarz w tym licencjat /mgr
  •  znajomość języka niemieckiego na poziomie  A2/B1 ( mile widziany certyfikat )
  •  umiejętność pracy w zespole
  •  życzliwość i otwartość na drugiego człowieka
  •  prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  •  gotowość do wyjazdu za granicę( mile widziane na minimum rok)

Prezentacja firmy

Firma WEST - ARBEIT - poszukuje osób zainteresowanych pracą w Ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
200PLN - 230PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
praca w nocy, święta
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia