Pielęgniarka/Pielęgniarka anestezjologiczna

RespiCare

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

RespiCare jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów medycznych takich jak systemy do diagnostyki i leczenia chrapania oraz zaburzeń oddychania w czasie snu, systemy do badań Polisomnografii, aparatów typu CPAP / auto CPAP/ biLevel / biPAP, masek nosowych i twarzowych oraz aparatów do nieinwazyjnej wentylacji płuc.
Zapewniamy pełną obsługę klientów w zakresie konsultacji medyczno - diagnostycznych, technicznych, sprzedaży, instalacji, szkoleń, serwisu i unowocześniania systemów medycznych.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa , ul. Leszno 34/36

Zadania:
 Realizacja świadczeń zgodnie z przyjętymi standardami opieki pielęgniarskiej;
 Obsługa pacjentów i kadry medycznej w zakresie obsługi oferowanego sprzętu;
 Wydawanie sprzętu medycznego do wentylacji płuc pacjentów;
 W dalszym rozwoju firmy pełna obsługa pacjentów w zakresie usług medycznych;

Oferujemy:
 Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy;
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
 Szeroki zakres samodzielności w wykonywaniu zawodu i zróżnicowane zadania;
 Stabilne warunki pracy;
 Dobrze wyposażone stanowisko pracy.
Osoby zainteresowane pracy w wymiarze pełnym etacie prosimy o przesyłanie aplikacji
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
 Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
 Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas szkoleń i zrozumienia dokumentów medycznych;
 Znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
 Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

RespiCare jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowa premia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia