Pielęgniarka- oferta niemieckiego pracodawcy, etat

Beta Aktiv GbR

w Bawarii Inzell, Prien, w Bonn, w Hannover, w Stuttgart, zagranica

Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech

Miejsce pracy: w Bawarii Inzell, Prien, w Bonn, w Hannover, w Stuttgart

Oferta pracy nr 2014110 na stanowisko: PIELĘGNIARKA - praca w domu opieki lub klinice.

Miejsce pracy:
• Domy opieki np. w Bawarii Inzell, Prien, w Bonn, w Hannover, w Stuttgart (wymagany poziom językowy A2)

• Kliniki i szpitale (wymagany poziom językowy B1)
• praca zmianowa
• nowoczesne obiekty z doskonałym wyposażeniem.

Liczba wolnych miejsc pracy: 10.

Dostępność oferty pracy: od zaraz.

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
• pewne zatrudnienie do emerytury na uregulowanych niemieckich warunkach
• zatrudnienie na 100% etatu
• ok. 40 godzin w tygodniu, ok. 174 godzin w miesiącu
• zakwaterowanie: z reguły wstępnie, do momentu znalezienia własnego mieszkania pokój w miejscu pracy. Koszt za pokój: 150,00 – 220,00 Euro
• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nocy, niedziele i święta w wysokości 25%
• okres wprowadzenia w zakres obowiązków
• 23 – 33 dni roboczych urlopu (w zależności od doświadczenia zawodowego)
• możliwość kumulowania urlopu i częstych wyjazdów do Polski
• dobry klimat w miejscu pracy
• wynagrodzenie do nostryfikacji w domu opieki: od 1700 euro brutto do 1900 euro brutto lub od 2.000 Euro brutto do 2.200 Euro brutto w klinice (w zależności od znajomości języka niemieckiego)
• wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.200 euro brutto do 2.500 euro brutto w domu opieki lub 2.400 brutto do 2.600 Euro brutto w klinice (w zależności od znajomości języka niemieckiego oraz przejętych obowiązków pielęgniarskich)
• polskojęzyczną osobistą obsługę podczas podejmowania pracy w Niemczech
• przeprowadzenie procesu uznania dyplomu
• pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.