Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału F-4 II Kliniki Psychiatrycznej

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w systemie jednozmianowym.
Nadzór nad organizacją pracy podległego personelu.
Organizowanie i wpływ na prawidłową realizację zadań z zakresu opieki psychiatrycznej. Umiejętność komunikowania z chorymi z zaburzeniami psychicznymi.

Zgłoszenia zawierające kserokopie kwalifikacji i przebiegu pracy zawodowej (potwierdzone za zgodność z oryginałem) należy składać do dnia 10.11.2016 r. (wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) w Dziale Spraw Pracowniczych Instytutu Psychiatrii i Neurologii, budynek A, parter, pokój nr 8, ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa. O terminie konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20.07.2011 r. Dz. U. 151 z 22.07.2011r., poz. 896:
• tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo, w tym 1 rok pracy w szpitalu;
• lub tytuł magistra w zawodzie, w którym może być uzyskiwany tytuł specjalisty w
dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia, i licencjat pielęgniarstwa
lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka, w tym 1 rok pracy
w szpitalu;
• lub licencjat pielęgniarstwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub
promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub organizacji i zarządzania, w tym 3 lata
pracy w szpitalu;
• lub licencjat pielęgniarstwa i kurs kwalifikacyjny, w tym 4 lata pracy w szpitalu;
• lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka i specjalizacja
w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub
organizacji i zarządzania, w tym 5 lat pracy w szpitalu;
• lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka i kurs kwalifikacyjny,
w tym 7 lat pracy w szpitalu;
oraz posiadanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki i doświadczenie w pracy
w oddziale psychiatrycznym.

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
4 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia