Pielęgniarka Medycyny Pracy

Scanmed S.A.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań i obowiązków:

  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie komórki organizacyjnej - miejsca i warunków (leki, materiał opatrunkowy, sprzęt medyczny, środki dezynfekcyjne itp.) oraz druków medycznych i artykułów biurowych,
  • Pobieranie materiału do badań diagnostycznych,
  • Wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z uprawnieniami pielęgniarskimi,
  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i sprzętu medycznego zgodnie z obowiązującymi procedurami, przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki,
  • Stosowanie właściwej i efektywnej gospodarki materiałami medycznymi i lekami
  • Wykonywanie szczepień ochronnych u pracowników narażonych na działanie biologicznych czynników chorobotwórczych,
  • Organizowanie i udzielanie pierwszej pomocy medycznej w nagłych zachorowania i wypadkach, które wystąpiły w miejscu pracy, służby lub pobierania nauki,
  • Wdrażanie zasad profilaktyki zdrowotnej u pracowników należących do grup szczególnego ryzyka,
  • Wdrażanie programów promocji zdrowia,
  • Gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie informacji o narażeniu zawodowym, ryzyku zawodowym i stanie zdrowia osób objętych profilaktyczną opieką zdrowotną
  • Wykonywanie badań EKG,
  • Wykonywanie badań spirometrycznych,

Wymagania:

  • dyplom specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących
  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących.
  • ukończone szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących
  • Kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w podstawowej opiece zdrowotne
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność.
  • Życzliwe podejście do pacjenta.
  • Otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi.

Oferujemy:

  • Możliwości kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.