pielęgniarka lub pielęgniarz

Karina Chodań

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla Pielęgniarki długoterminowej opieki domowej na terenie Mysłowic i okolic
W związku z kontraktowaniem z Narodowym Funduszem Zdrowia wymagane jest 2 letnie doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym lub w domu pomocy społecznej, aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa przewlekle chorych, lub pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego,pediatrycznego,geriatrycznego, lub opieki paliatywnej lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów
Oferujemy pracę w domu pacjenta na terenie Mysłowic i okolic od 1.07.2014r pod warunkiem wygrania konkursu ofertowego, którego rozsztrzygnięcie nastąpi 12.05.2014r
Płacę w wysokości 450 zł brutto miesięcznie od każdego pacjenta
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Prezentacja firmy

Długoterminowa opieka domowa Mysłowice

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
450PLN - 450PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia