Pielęgniarka, Anglia

CPL Healthcare Limited

Cambridge, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla pielegniarek w Anglii (Cambridge)!

Rozmowy kwalifikacyjne w Polsce w lutym 2015!

Prosze nie zwlekac aplikacji gdyz liczba miejsc jest ograniczona!

Wakaty dostepne na nastepujacych oddzialach:

  • Wewnetrzny
  • Chirurgia
  • Onkologia
  • Neurologia
  • Pediatria
  • Intensywna Terapia
  • Sala Operacyjna

Cpl Healthcare we wspolpracy z Cambridge University Hospitals NHS Foundation Trust, poszukuje doswiadczonych pielegniarek do pracy na pelen etat i czas nieokreslony.

Z siedziba w malowniczym Cambridge ktore jest tylko 45 minut jazdy pociagiem od Londynu, Cambridge University Hospitals oferuje doskonala prace oraz poziom zycia!

Szpital:

Cambridge University Hospitals jest jednym z najwiekszych i najbardziej znanych szpitali w Wielkiej Brytanii. Cambridge University Hospitals (Addenbrooke i the Rosie Hospitals) sa rowniez wiodacym osrodkiem: leczenia specialistycznego, wyznaczonego przez rzad kompleksowego centrum badan biomedycznych, jednym z pieciu akademickich centrow nauki o zdrowiu w Wielkiej Brytanii oraz Uniwesyteckim Szpitalem szanowanym na calym swiecie.

Miasto Cambridge:

Cambridge jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Wielkiej Brytanii. Starozytne miasteczko uniwersyteckie jest rowniez jednym z glownych centrow technologicznych z bardzo niskim bezrobociem, zielonymi parkami i atrakcjami. Cambridge jest wspanialym miejscem do zycia z doskonalymi szkolami, nowymi osiedlami mieszkaniowymi, centrami handlowymi, rozwinietym zapleczem sportowym oraz szerokim wyborem restauracji, pubow, barow, klubow i kin. Miasto ma doskonale polaczenie komunikacyjne I jest oddalone od Londynu o zaledwie 45 min jazdy pociagiem i jest bardzo bliko do lotniska Stansted.

Korzysci:

  • Wynagrodzenie: £21.478- £27.901
  • £400 dotacji przy przeprowadzce
  • Miesiac bezplatnego zakwaterowania
  • Dodatkowe wynagrodzenie za prace nadgodzinowa
  • Doskonale mozliwosci rozwoju zawodowego
  • Kompleksowy program rozwojowy

Wymagania:

  • Conajmniej 6-miesieczne doswiadczenie w szpitalu
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego (poziom B2 lub wyzszy)
  • Pełnej i aktualnej rejestracji w Nursing and Midwifery Council (NMC)- kandydaci, którzy rozpoczęli już rejestrację zostaną również zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, aczkolwiek rozpoczęcie pracy będzie możliwe dopiero po uzyskaniu NMC PIN.

Prezentacja firmy

Cpl Healthcare has a strong, well resourced Nursing Team that I’m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
114 924PLN - 149 293PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia