PIASKARZ / MALARZ PRZEMYSŁOWY / SPAWACZ

Izoler Sp. z o.o. Sp. k.

71-063 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku powiązana z branżą przemysłową poszukuje osób do pracy na stanowisko Piaskarz / Malarz Przemysłowy / Spawacz

Obowiązki:
-wykonywanie prac remontowych, renowacyjnych lub budowlanych na stoczni, zgodnie z dyspozycją przełożonego

Mile widziane:
- Mile widziana znajomość branż budownictwa, wentylacji, instalacji przemysłowych.
- Znajomość języka angielskiego (komunikatywnie - będzie weryfikowana).
- Znajomość języka skandynawskiego (Szwedzki, Norweski lub Duński) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-Stabilną pracę w firmie o rozpoznawalnej w branży marce
-Pracę nad ciekawymi projektami na całym świecie
-Atrakcyjne wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników
sprzedaży

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stoczni
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne
- Min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie piaskarz, malarz przemysłowy lub spawacz na obiektach przemysłowych lub stoczniowych
-Znajomość rysunku technicznego

Odpowiednio do aplikowanego stanowiska:
-Umiejętność piaskowania
-Umiejętność spawania-potwierdzone certyfikatem
-Mile widziane doświadczenie w pracy z pompami natryskowym
-Umiejętność konserwacji powierzchni rurociągów i części składowych instalacji rurowych (ręczne i mechaniczne przygotowanie powierzchni, usuwanie korozji, ochrona przed korozja, obsługa agregatów malarskich)

Aplikacje proszę przesyłać z dopiskiem Spawacz, Malarz Przemysłowy lub Piaskarz - odpowiednio do aplikowanego stanowiska.

Prezentacja firmy

Izoler to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie