PHP Web Developer (PHP5, MySQL, FW)

Netkata s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Wzmacniamy team developerski - dołącz do nas!
Poszukujemy Programisty PHP!

Netkata Internet Software House realizuje aplikacje internetowe i serwisy www. Koinwestujemy także w startupy – m.in. budując platformę technologiczną stayforlonger .pl. Współorganizujemy akcelerator startupów Founder Institute Warsaw. Pracujemy dla startupów technologicznych i globalnych korporacji, takich jak ASUS, Redbull, Acer, WWF, HBO, Powerade, Western Union, LOT, czy NBP.

Zakres Twoich obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój serwisów i aplikacji webowych i mobilnych, eCommerce, SaaS.
  • Udział w projektowaniu rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektantów, developerów i testerów.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 4000-7200 netto – adekwatne do efektywności i doświadczenia.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Elastyczne godziny pracy (7 - 15? 10 - 18? Spoko!).
  • Stałą i stabilną współpracę.
  • Kartę Multisport.
  • Opiekę osobistego Health Partnera
  • Luźną atmosferę pracy bez agencyjnej spiny i korpo sznytu ;)

Miejsce pracy: LUBLIN, centrum (niezliczona ilość fantastycznych lunch-spotów 5 minut od biura!)

Wymagania

  • Dobra znajomość PHP5 (OOP),
  • Podstawowa znajomość conajmniej jednego Frameworka PHP (np. Kohana; Laravel; Zend; Symfony)
  • Znajomość MySQL,
  • Umiejętność programowania w oparciu o MVC,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git lub SVN),
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

Świetnie, jeśli również:

  • Znasz frameworki PHP (np. Laravel, Zend, Symphony)
  • Nasz doświadczenie w projektowaniu i budowie serwisów SaaS,
  • Masz doświadczenie z TDD, unit testami,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu front-end development (HTML, CSS, JavaScript, RWD, LESS, Sass, AngularJS).
  • Chcesz rozwijać się w kierunku tworzenia poważniejszych systemów (platformy handlowe B2B, aplikacje CRM, BPM, ERP, SaaSy).

Prezentacja firmy

Netkata Internet Software House od 7 lat realizuje aplikacje internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce