PHP Full Stack Developer

Codibly Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Localization: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Udział w spotkaniach z klientami i sugerowanie rozwiązań
  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z ustaloną specyfikacją
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii
  • Utrzymanie i rozwój istniejących systemów
  • Tworzenie testów funkcjonalnych
  • Wdrożenie gotowych funkcjonalności

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku programisty PHP
  • Bardzo dobra znajomość Symfony
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem HTML5/JS
  • Mile widziane: Angular 2.0/ ReactJS/ jQuery
  • Doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania
  • Umiejętność swobodnej rozmowy na temat wymagań z Product Ownerem/ Klientem/ Project Managerem
  • Znajomość metod współpracy w zespole (GIT, SCRUM, Code Review) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność określania priorytetów i organizacji własnej pracy
  • Odpowiedzialność za tworzone rozwiązania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z klientem

Oferujemy:

  • Współpracę oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • Zajęcia z języka angielskiego z Native Speakerem
  • Współpraca z zagranicznymi klientami
  • Różnorodność projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń i konferencji
  • Pozytywną energię i nastawiony na działanie zespół
  • Co tydzień świeże owoce oraz słodycze
  • Ligę piłkarzyków w biurze
  • Pyszną kawę i duży wybór herbat
O CODIBLY
W Codibly tworzymy oprogramowanie z zakresu technologii Internetowych. Współpracujemy z klientami w Europie i USA, działającymi w różnych branżach: energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, mediów społecznościowych, przemysłowej. Tworzymy dedykowane rozwiązania, prowadząc pełną obsługę projektów IT - od analizy, poprzez wdrożenie, kończąc na utrzymaniu. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, które wspiera procesy biznesowe, w tworzeniu systemów analitycznych oraz klienckich aplikacji dla różnych firm.