Opis stanowiska pracy

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – dużej firmy z obszaru IT, do swojego teamu developerów, poszukuje najlepszych kandydatów (na wszystkie szczeble) na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • udział w projektowaniu,
  • implementację,
  • utrzymanie modułów platform przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym PHP (znajomość frameworków PHP: CakePHP, Symfony lub innych),
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • dobra znajomość JavaScript (jQuery lub inne),
  • dobra znajomość XML, CSV, JSON,
  • dobra znajomość XHTML, CSS i standardów W3C,
  • znajomość GIT, SVN,
  • mile widziana znajomość Web Services (SOAP, REST), kreatywność,
  • komunikatywność.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość dokształcania j.angielskiego (zajęcia z native speaker'em),
  • udział w tworzeniu nowych rozwiązań i wpływ na przyszły kształt biznesu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrkacyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do literatury z obszaru IT.

Prezentacja firmy

Synergia Konsulting powstała z potrzeby dzielenia się z naszymi klientam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy