Opis stanowiska pracy

Założona w 2003 roku firma Webanywhere jest jednym z liderów rynku rozwiązań e-learningowych w Wielkiej Brytanii.

Pracujemy dla takich klientów jak Safeway i British Safety Council. Od 2012 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania firmy działa w Katowicach. Aktualnie zatrudniamy ponad 30 osób na stanowiskach: programistów, kontrolerów jakości i project managerów oraz dodatkowo około 20 osób w dziale wdrożeń. W związku z nowymi projektami poszukujemy doświadczonych programistów

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP;
  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript;
  • Znajomość systemów baz danych (MySQL);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworków MVC (ZEND lub KOHANA)
  • Znajomość systemów CMS: Wordpress/Drupal/Joomla;
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, metodyki TDD i SCRUM.

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Atrakcyjny system bonusów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w unikalnych projektach;
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy;
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych (strzelnica, gokarty, weekendowe wyjazdy w góry i wiele innych atrakcji dopasowanych do oczekiwań i zainteresowań zespołu);
  • Dogodną lokalizację biura i bezpłatny parking dla pracowników firmy.

Pracownicy to nasz najważniejszy kapitał dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą, nasz dział rekrutacji czeka na twoje CV.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce