Billennium Sp. z o.o.
Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15–letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 800 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

PHP Developer

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Utrzymanie systemów w technologii PHP
  • Tworzenie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności w istniejących wdrożeniach
  • Analiza problemów
  • Naprawa incydentów
  • Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
  • Kontakt z klientami w sprawach związanych ze wsparciem systemu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość frameworka Symfony 3 lub 4
  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (np. AWS)
  • Doświadczenie w pracy w projektach rozproszonych
  • Elementarna znajomość technologii frontendowych: HTML5, CSS3, JS
  • Mile widziana znajomość frameworków frontendowych (React/Angular/AngularJS)
  • Język angielski na poziomie co najmniej B2
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Dowolną formę zatrudnienia/współpracy
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Dogodną lokalizację w samym centrum Olsztyna.